Do Balu ZPKP pozostał niespełna tydzień

Do Balu Sportowego ,,Złota 11" ZPKP pozostał już niespełna tydzień, w nabliższą sobotę w Klubie Wisła w Garfield odbędzie się zabawa i zaprezentowanie ,,Złotej Jedenastki" ZPKP początek o godzinie 8:00pm. Goścmi honorowymi będą były reprezentant Polski Radosław Majdan i prezenterka telewizyjna Małgorzata Rozenek-Majdan.(Więcej informacji i rezerwacja stolików u: Bożenny (732) 947-0250 i w Klubie Wisła (973) 772-2664). 

Przypomnijmy wyróżnionych w ubiegłym roku w Jedenastce ZPKP za rok 2018 w której wyróżnieni zostali zawodnicy czterych klubów polonijnych. Odkryciem Roku wybranym został Konrad Nowowiejski z Polonii Gwardii NY a najlepszym trenerem Marcin Janeczko z SC Vistula Garfield. W sobote dowiemy się kto został wyróżniony za rok 2019.

Złota Jedynastka ZPKP za rok 2018

Łukasz Hausner, Chris Karcz, Paweł Kondratowicz wszyscy SC Vistula Garfield,Marcin Pawłowski, Wojciech Sobotka, Szymon Skędziel wszyscy Olympia Stamford, Paweł Marczenia, Jacek Ławniczak, Sławomir Balon wszyscy Stal Mielec NY, Patrick Nowowiejski i Patryk Siwiec Polonia Gwardia NY.

Wszyscy wyróżnieni w roku 2019