Zakończoną kolejke ligową polonijne drużyny mogą uznać za udaną, zwycięstwa odniosły Stal Mielec NY, SC Vistula Garfield, Polonia Panthers Wallington i Polish Hussars zwycięstwo Wiśle zapewnił 16 letni Paweł Kondratowicz. I choć zwycięstwa skromne bo jedno-bramkowe ale bardzo cenne bo za 3 punkty. W tabeli polonijnych strzelców na czele umacnia się Bartłomiej Dziuban który prowadzi z 16 bramkami, z czołówki strzelców swój dorobek powiększył Miroslav Cipik.
U naszych Oldboy na remis 2 mecze wygrane, 2 remisy i 2 porażki, zwycięsko wyszły ze swoich meczy drużyny Poloneza NY O-30 i ZPA Perth Amboy O-50.
COSMOPOLITAN SOCCER LEAGUE
DIVISION 2
STAL Mielec NY |
- |
Manhattan Kickers |
1 : 0 |
Bramki: Bartłomiej Dziuban , |
Skład: David Lis – Przemysław Mazur, Lukasz Sowiński, Mike Texiera, Grzegorz Kruk – Jacek Lawniczak, Paweł Basisty, Krzysztof Głowala, Nick McBee, Krystian Boguski – Sławomir Balon, Bartłomiej Dziuban, Kestutis Mykolaitis, Kamil Kośmider |
DIVISION 2 Reserve
STAL Mielec II NY |
- |
Manhattan Kickers |
0 : 2 |
Bramki: |
Skład: Dariusz Cioczek, Kevin Janeczko, Mariusz Chwiejczak, Artur Zych, Jacek Korba, Krystian Boguski, Kamil Kośmider, David Lis, Krzysztof Daniszewski, Waldemar Pyryt,Karol Florczyk |
GARDEN STATE SOCCER LEAGUE
SUPER DIVISION
SC VISTULA Garfield |
- |
Moonstar SA |
1 - 0 |
Bramki: Paweł Kondratowicz |
Skład: Alex Kłos, Marcin Kasica, Tomasz Kościukiewicz, Krzysztof Kondratowicz, Marek Brzyzek, Krzysztof Duda, David Hlawacz, Jakub Gołąbek, Sebastian Gostyński, Viktor Pervushkin, Malka Kleinti, Paweł Kondratowicz, Adrian Baranowski. |
POLONIA Wallington |
- |
Brick Lions FC |
2 - 5 |
Bramki: Zbigniew Puzio , Damjan Agaj |
Skład Polonii:Marcin Czerwinski, Damjan Agaj, Arkadiusz Balik, Łukasz Bogacz, Marcin Czachora, Damian Kowalczyk, Robert Kruk, Krzysztof Osiecki, Marian Panko, Zbigniew Puzio, Sebastian Rojek, Bart Stolarczyk, Bart Stolarczyk. |
SEMI PRO North Division
Lyndhurst Alliance FC |
- |
POLONIA PANTHERS Wallington |
3 - 4 |
Bramki: Albert Dul , Mateusz Turek , Christopher Chica , Damjan Agaj |
Skład: Kacper Sikorski, Damjan Agaj, Christopher Chica, Mariusz Zak, Albert Dul, John Galeski, Paweł Kasica, Krzysztof Osiecki, Bart Stolarczyk, Thomas Szumiło Wiesław Truty, Jarosław Truty, Mateusz Turek, Paweł Wojdyła. |
DIVISION A Central/South
POLlSH HUSSARS |
- |
Howell United |
1 - 0 |
Bramki: Miroslav Cipik , |
Skład: Krystian Klepacki, Dominick Chamot, Mirosłav Cipik, Jakub Jucha, Jarosław Jura, Michał Klepacki, Sebastian Laskowski, Patryk Markowski, Grzegorz Osmólski, Mateusz Pawlak, Milan Pichonsky, Greg Symber, Łukasz Tomaszewski, Adrian Wasilewski, Victor Yasinchuk.
|
ASL - CT
POLONIA Stamford |
- |
Dole FC |
2 - 4 |
Bramki: , |
Skład: |
Kategorie OVER
POLONEZ NY O-30 |
- |
Lindenhurst O-30 |
2 - 1 |
Clinton FC O-30 |
- |
POLONEZ UNITED CT O-30 |
1 - 1 |
POLONIA NY O-40 |
- |
NY Hota Bavarians O-40 |
2 - 3 |
POLONIA NY O-50 |
- |
Oceanside United O-50 |
2 - 3 |
Glastanbury Celtic O-50 |
- |
POLONIA FALCON New Britan CT O-50 |
1 - 1 |
ZPA Perth Amboy O-50 |
- |
Long Brench O-50 |
4 - 1 |
Strzelcy bramek w lidze
Ilość Bramek |
Imię Nazwisko- Klub |
16 |
Bartek Dziuban Stal, |
12 |
Waldemar Pyryt Stal II, |
11 |
Chris Karcz SC Vistula, |
10 |
Miroslav Cipik Polish Hussars |
9 |
Jacek Ławniczak Stal, |
5 |
Jacek Korba Stal II, Krzysztof Daniszewski Stal II, |
4 |
Malka Kleinti SC Vistula, Nick McBee Stal, Albert Dul Polonia Panthers, |
3 |
Daniel Roszkowski Polish Hussars, |
2 |
Pawel Kasica* Polonia W., Viktor Pervushkin SC Vistula, Kevin Romero Stal, Sebastian Rojek Polonia W, Marcin Kieler* Stal II, Norbert Bidzinski Stal II, John Geleski* Polonia Panthers, John Geleski*Polonia W, Kamil Praszkiewicz Stal II, Sebastian Gostyński SC Vistula, Marcin Janeczko SC Vistula, Teddy Niziolek Polonia W. Jarosław Jura Polish Hussars, Christopher Chica Polonia Panthers |
1 |
Michal Jurzysta Polonia W. Radosław Kucharski Polonia Gwardia, Robert Rybicki* Stal, Artur Zych Stal II,Eden Spinks Stal,Arkadiusz Balik Polonia W., Łukasz Hausner**Stal, Łukasz Tomaszewski Polish Hussars, Konrad Kruczek SC Vistula, Karol Florczyk Stal II, Łukasz Bogacz Polonia W. David Heller Stal, Robert Rybicki*Stal II, Łukasz Olszówka Stal II, Patryk Markowski Polish Hussars, Andres De La Hos S C Vistula, Victor Yasinchuk Polish Hussars, Krzysztof Głowala Stal, ,Marcin Kieler* Stal, Łukasz Sowiński Stal, Bart Stolarczyk Polonia Panthers, Robert Kruk Polonia Panthers, Pawel Kasica* Polonia Panthers, Krzysztof Jonczyk Stal II, Kevin Janeczko Stal II, Marcin Kasica SC Vistula, Łukasz Hausner** SC Vistula, Krystian Boguski Stal II, Michał Dmochowski SC Vistula, Pawel Marczenia Stal, Juan Lemos Stal, David Hlawacz SC Vistula,Tomasz Kościukiewicz SC Vistula, Paweł Kondratowicz SC Vistula, Zbigniew Puzio Polonia W, Damjan Agaj Polonia W*, Damjan Agaj Polonia Panthers*, Mateusz Turek Polonia Panthers,
|
*Bramki zdobyte w I drużynie i drużynie rezerw nie są sumowane.
** Bramki zdobyte dla dwoch klubow nie sa sumowane.
Komentarze