Przed turniejem Górskiego

Godziny pozostały do rozpoczęcia XIV Memoriału Kazimierza GÓRSKIEGO który corocznie organizowany jest przez nasz związek ZPKP a gromadzi na turnieju halowym polonijne drużyny wschodniego wybrzaża USA.

W tym roku po raz pierwszy turniej odbędzie się w hali w Cliftonie w New Jersey a rozpcznie się o godzinie 12:00 w niedzielę. W turnieju udział bierze 12 drużyn w dwóch kategoriach.

Sprawdź TERMINARZ Spotkań

Zobacz wskazówki dojazdu do SPORT DOMAIN ACADEMY

Zapoznaj się z REGULAMINEM turnieju  PDF

W turnieju zespoły grają w 7-osobowych składach (6+1), obowiązuje obuwie do piłki halowej, w fazie grupowej każda drużyna rozegra po 3 mecze. Na turnieju można będzie zakupić Polskie jedzenie, kawa, napoje chłodzące (na terenie obiektu nie można spożywać alkoholu i innych używek Image result for ikona usmiech ).

Przed przestąpieniem do pierwszego meczu należy dostarczyć do biura zawodów formę KADRA wypełnioną czytelnie (imię nazwisko, data urodzenia, nr. na koszulce, podpis kierownika drużyny). Każda drużyna powinna posiadać własne ubezpieczenie, organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione lub zagubione rzeczy.

Przez czas trwania turnieju planowana jest transmisja na żywo-aktualizacja wyników i tabel na naszej stronie www.zpkp.org (o ile łącza internetowe wytrzymają napiecia na boiskach Image result for ikona usmiech ).

Zapraszamy na hale lub przed komputer.

Wciąż można oddać swoje głosy w naszej ankiecie na faworytów Memoriału Kazimierza Górskiego, na obecną chwile faworytem do wygrania turnieju w kat. Open jest Polonia Wallington z 36% głosów a w kat. Over 40 SC Vistula Garfield z 40% głosów.