SC Vistula 2007 Elite Lewandowski-uhonorowany

Być #1 na boisku to zaszczyt i obowiązek jak również mobilizacja do daleszej ciężkiej pracy i stawianie sobie wyższych celów, mowa tu o młodzieżowej drużynie polonijnego klubu SC Vistula Garfield drużynie 2007 Elite Lewandowski która jest prowadzona przez trenera Piotra Salę.

STATE CHAMPIONS - SC VISTULA 2007 ELITE LEWANDOWSKI uhonorowany podczas gali NJ YOUTH SOCCER GALA Mistrzowie stanu i drużyna numer jeden w USA SC Vistula Lewandowski zostala wczoraj uhonorowani podczas NJ Youth Soccer Dinner.

Po cermonii wręczenia nagród oto co SC Vistula 2007 Lewandowski i trener Sala powiedzieli:  Chcielibyśmy podziękować wszystkim drużynom przeciwnym, z którymi graliśmy w drodze do finału. Granie przeciwko nim było zaszczytem. SC Vistula jako klub i ten zespół Lewandowski z 2007 roku docenia możliwość rywalizacji i rozwoju w ramach młodzieżowej piłki nożnej NJ. To doświadczenie uczyniło nas silniejszymi graczami i lepszą organizacją sportową. Rozumiemy, że nie byłoby to możliwe bez naszych trenerów i rodziców, dlatego chcemy im okazać swoją wdzięczność. Ponieważ znamy nazwisko jednego z największych graczy na świecie - Roberta Lewandowskiego, chcemy podążać za jego przykładem ciężkiej pracy, stawiamy nowe i wyższe cele i zawsze jesteśmy głodni kolejnych. Ale jednocześnie zachowując pokorę i doceniając to, co mamy.

Gratulujemy polonijnej drużynie SC Vistula 2007 Elite Lewandowski !