Wyniki polonijnych drużyn !
Udany weekend polonijnych druzyn na boiskach wschodniego wybrzeza, wysokie zwyciestwa odniosly: SC Vistula Garfield, Polonia Gwardia NY obie druzyny i Polonia Falcon New Britain. Minimalnej porazki doznala druzyna Polish Hussars Sayreville ktora konczyla mecz w 8-ke (musialo byc goraco na boisku). Dobre wystey zaliczyli takze druzyny grajace w kategoriach Over wygrywajac wiekszosc swoich meczy (wyniki ponizej).
W klasyfikacji strzelcow Chris Karcz (SC Vistula) dolozyl kolejne 3 bramki i ma ich w tym sezonie juz 21, niestety nie mamy strzelcow bramek tym razem Polonii Gwardii.
Na fotce najlepszy strzelec poloniny Krzysztof Karcz
FC Japan | - | POLONIA GWARDIA NY | 1 - 8 |
Bramki: ,,,,,,, | |||
Skład: |
STAL Mielec NY | - | CD Iberia | Przełoż. |
Bramki: | |||
Skład: |
FC Japan II | - | POLONIA GWARDIA II NY | 1 - 7 |
Bramki: ,, ,,,, | |||
Skład: |
Stal Mielec II NY | - | NY Ukrainians II | 2 - 2 |
Bramki: Krystian Boguski , Dawid Arumala, | |||
Skład: Dawid Lis – Artur Zych, David Arumala, Norbert Bidziński, Clark Lemke – Krystian Boguski, Kamil Kośmider, Kevin Janeczko, Dariusz Cioczek, Wylu – Bartłomiej Dziuban, Mariusz Chwiejczak, Marcin Kieler, Dominik |
SC VISTULA Garfield | - | Conquistador FC | 7 - 0 |
Bramki:Chris Karcz , Mikołaj Kozdron, Sebastian Gostynski , Jakub Golabek , Viktor Pervushkin | |||
Skład:Tomasz Kościukiewicz- Marcin Kasica, Krzysztof Kondratowicz, David Hlawacz- Łukasz Hausner, Paweł Kondratowicz, Viktor Pervushkin, Jakub Gołąbek, Sebastian Gostyński, Mikolaj Kozdron- Chris Karcz, Patryk Gruca, Samuel Benel, Michał Dmochowski. |
POLONIA Panthers Wallington | - | Przełoż. |
Bramki | |||
Sklad: |
Istanbul SC | - | POLISH HUSSARS Sayreville | 3 - 2 |
Bramki: Daniel Roszkowski , Gref Symber | |||
Skład: Krystian Klepacki, Miroslav Cipik, Mateusz Filipowicz, Milan Gutic, Jakub Jucha, Michał Klepacki Rada Marek, Mateusz Pawlak, Milan Pichonsky, Daniel Roszkowski, Greg Symber, Łukasz Tomaszewski, Adrian Wasilewski. |
POLONIA FALCON New Britain | - | Waterbury City FC | 4 -2 |
Bramki: | |||
Skład |
Kategorie over:
POLONEZ SC NY O-30 - Pauzuje | |
POLONIA Wallington O-30 - Pauzuje | |
POLONIA FALCON New Britain O-30 - Greenwich Pumas O-30 | 9 - 2 |
POLONEZ UTD. Berlin O-40- Berlin | 4 - 0 |
NY Hota Bavarians O-50 - POLONIA NY O-50 | 4 - 2 |
ZPA Perth Amboy O-50 -Lacey O-50 | 4 - 1 |
Guilford Black Eagles O-50 -POLONIA FALCON New Britain O-50 | 1 - 3 |
# | Bramki | Imię | Nazwisko | Klub |
1 | 21 | Chris | KARCZ | SC Vistula |
2 | 13 | Bartłomiej | DZIUBAN | Stal |
3 | 10 | Jakub | MADEJ | Polonia Gwardia |
4 | 9 | Jakub | GRZEGORZEWSKI | Polonia Gwardia |
5 | 8 | Paweł | MARCZENIA | Stal |
5 | 8 | Paweł | KASICA | Polonia Panthers |
5 | 8 | Miroslav | CIPIK | Polish Hussars |
8 | 7 | Jakub | GOŁĄBEK | SC Vistula |
9 | 6 | Marcin | CHLOST | Stal II |
9 | 6 | Daniel | ROSZKOWSKI | Polish Hussars |
9 | 6 | Jakub | GOMULKA | Polonia Panthers |
9 | 6 | Marcin | JANUSZKO | Polonia Gwardia |
9 | 6 | Jacek | ŁAWNICZAK | Stal |
9 | 6 | Albert | DUL | Polonia Panthers |
15 | 5 | Paweł | KONDRATOWICZ | SC Vistula |
15 | 5 | Sebastian | GOSTYŃSKI | SC Vistula |
17 | 4 | Marcin | KIELER | Stal II |
17 | 4 | Jacek | KORBA | Stal II |
17 | 4 | Radoslaw | KUCHARSKI | Polonia Gwardia |
17 | 4 | Damian | ZUBOWSKI | Polonia Gwardia |
17 | 4 | David | SZCZEREPA | Polonia Gwardia II |
22 | 3 | Mateusz | GAWROŃSKI | Polonia Panthers |
22 | 3 | Krzysztof | OSIECKI | Polonia Panthers |
22 | 3 | Kestutis | MYKOLAITIS | Stal |
22 | 3 | Łukasz | SOWIŃSKI | Stal II |
22 | 3 | Kamil | PRASZKIEWICZ | Stal II |
22 | 3 | Waldemar | PYRYT | Stal II |
22 | 3 | Marek | RAKOWSKI | Polonia Gwardia II |
22 | 3 | Sebastian | ROJEK | Polonia Panthers |
22 | 3 | Kevin | ROMERO | Stal |
22 | 3 | Marcin | KASICA | SC Vistula |
32 | 2 | Marcin JAWOREKStal,RobertoPACHECOPolonia Gwardia II,SebastianFEDANPolonia Gwardia,MariuszKULESZAPolonia Gwardia,Niccasio KINGSTONSC Vistula,Juan LEMOSStal,Dominik CHAMOTPolish Hussars,Jacek ZYZANSKIPolonia Gwardia II,Paul SABAJPolonia Gwardia II,Piotr DUBICKIPolonia Gwardia*,Robert KRUKPolonia Panthers,Paweł ZINGERPolonia Panthers,Slawomir BALONStal,Bart STOLARCZYKPolonia Panthers,CHIKELUPolonia Gwardia II,Krzysztof GŁOWALAStal,Kevin JANECZKOStal II,Hubert DULPolonia Panthers,Łukasz BIELEŃPolonia Gwardia, ,Mikołaj KOZDROŃ SC Vistula, Viktor PERVISHKIN SC Vistula, David ARUBALA Stal II | ||
47 | 1 |
Michael FELIXSC Vistula,Karol FLORCZYKStal II,ZbigniewPUZIO Polonia Panthers,Mariusz ZAK Polonia Panthers,Robert CZOVEKPolonia Panthers,MarcinKULAKPolonia Gwardia II,Norbert BIDZIŃSKIStal II,,Paweł WOJDYŁAPolonia Panthers,Thomas SZUMILOPolonia Panthers,Marko LIKOSStal,Christopher CHICAPolonia Panthers,Rafał STEFEKPolonia Gwardia,Piotr DUBICKIPolonia Gwardia II*,Łukasz TOMASZEWSKIPolish Hussars,Mateusz CHOSTStal II,Marcin CZACHORAPolonia Panthers,Lattro SawadogoPolonia Gwardia II,Dariusz CIOCZEKStal II,Paweł MARCZENIA*Stal II,Mariusz CHWIEJCZAKStal II, Radosław KSEPKAStal II,Clark LEMKEStal,Brien CZUJPolonia Gwardia II,Patryk GRUCASC Vistula,,Piotr SILSKI Polonia Gwardia, Greg SYMBER Polish Hussars, Krystian BOGUSKI Stal II, |
*bramki z I drużyny i drużyny rezerw nie są sumowane
Komentarze