Koniec przygody z Cup de Nations NYC !

Zakończyła się przygoda drużyny Poland NY w Cup de Nations NYC a mówiąc dokładniej to w ćwierćfinale zakończzyli ją piłkarze Paragwaju NY wygrywająć 2-0.

Drugi rok z rzędu Poland NY kończy gre na ćwierćfinale w ubiegłym roku na tym samym etapie wyeliminawała naszą drużynę Gambia NY. Po spotkaniach grupowych apetyty były większe ale cóż taka jest piłka.

1/4 finału

POLAND NY - Paragwaj NY  0 - 2 (0-0)

Skład: Marcin Czerwiński – Lukasz Bieleń, Michał Czyrnek, Jonathan Borrajo, Robert Kruk – Mike Adamcewicz, Paweł Marczenia, Daniel Szetela, Sebastian Gostyński – Hubert Dul, Krzysztof Karcz. Wchodzili: Radosław Kucharski, Sebastian Rojek, Marcin Januszko.

Powiedzieli po meczu kierownik drużyny.
Artur Kurasiewicz: Jestem bardzo rozczarowany wynikiem spotkania. Po pierwszej połowie nie wyglądało to zle, ale zmiany po przerwie chyba nieco zaburzyły rytm druzyny. Na boisku panował chaos, a rywale odrobili homework skuteczenie wyłączając z gry osamotnionego w przodzie Krzysztofa Karcza. Z boku wyglądało to tak, jaby rywale bardziej chcieli wygrać, byli bardziej agresywni. Ta ich walka została nagrodzona awansem do półfinału.