NYC Poland w pierwszym meczu na remis !

NYC POLAND – NYC Gwatemala  0 : 0

W pierwszym meczu etnicznego mundialu w Nowym Jorku Polska drużyna zremisowała z Gwatemalą 0:0. Pierwsza połowa meczu przebiegała z lekką przewagą Polskiej drużyny która stworzyła kilka sytuacji bramkowych, których nie wykorzystała. W drugiej połowie do głosu doszli Gwatemalczycy i to oni częsciej zagrażali bramce strzeżonej przez Marcina Czerwińskiego który wykazał sie kilkoma dobrymi interwencjami. Najlepszej okazjii w drugiej połowie nie wykorzystał Teddy Nizołek który po podaniu z lewej strony boiska znalazł się sam na sam z bramkarzem Gwatemali ale jego strzał nie trafił w światło bramki.

Jutro następne dwa mecze grupowe naszej drużyny z Hondurasem o 11:15am i z Afganistanem o 15:55pm które to zdecydują o awansie do ćwierćfinału.

Wczoraj NYC Gwatemala przegrała z NYC Afganistanem 0 -1 w meczu Polskiej grupy.