Polska - Finlandia 5 - 0 towarzysko !

POLSKA - FINLANDIA 5 : 0   ( 3:0 )  Bramki: 18min.Kamil Grośicki, 21min.Paweł Wszołek, 33min. Filip Starzyński, 66min.Paweł Wszołek. 84min Kamil Grośicki

Polska: Skład: Boruc (46. Tytoń) - Jędrzejczyk, Glik, Pazdan, Wawrzyniak - Wszołek (86. Błaszczykowski), Krychowiak (46. Jodłowiec), Kapustka (79. Salamon), Starzyński (67. Zieliński), Grosicki - Milik (63. Lewandowski)

Finlandia: SkładHradecky - Arajuuri, Toivio, Uronen, Arkivuo - Eremenko (78. Lam), Sparv, Ring (83. Saksela), Hetemaj (46. Lod), Hamalainen (46. Schuller) - Pohjanpalo (62. Pukki)

Po niemrawym początku meczu w wykonaniu naszych reprezentantów, swietne 45 minut w wykonaniu Polaków i po kilkunastu minutach z Finów nie było co zbierać. Najpierw dośrodkowanie Jędrzejczyka sprytnie wykorzystał Grosicki, później szybką akcję Biało-Czerwonych zakończył Wszołek, a na końcu pięknym strzałem z 18. metra popisał się Starzyński. 3:0 !.

W drugiej połowie meczu Polacy strzelili Finom jeszcze dwie bramki i po dobrym meczu zasłużenie odnieśli wysokie zwycięstwo a bramki zdobyli w drugiej połowie Wszołek i Grośicki. Cała drużyna zasługuje na owacje na stojąco, ale możemy wyróżnić naszych skrzydłowych. Grosicki i Wszołek zdobyli po dwa gole.