3-1 (72min) Hubert Dul,

4-1 (78min) Pawel Kasica.

NJ Poland sklad:   Marcin Czerwinski (Polonia Wallington)- David Hlawacz (SC Vistula Garfield), David Musinski (Polonia), Chris Kondratowicz (SC Vistula), Robert Kruk (Polonia)- Nick Kozdron (SC Vistula), Bartek Stolarczyk (Polonia), Lukasz Hausner (SC Vistula), Hubert Dul (Polonia)- Chrisk Karcz (SC Vistula), Paul Kondratowicz (SC Vistula). Wchodzili: Teddy Niziolek (Polonia), Derik Niziolek (Polonia), Patryk Gruca (SC Vistula), Marcin Kasica (SC Vistula), Pawel Kasica (Polonia), Mateusz Turek (Polonia), Piotr Kopec (Polonia), Krzysztof Janasik (Polonia)

NY Poland sklad:   David Ditrich (Polonia Gwardia NY)- Slawomir Balon (Stal Mielec NY), Rafal Brozyna (Stal), Lukasz Bielen (Polonia Gwardia), Marcin Jaworek (Stal) – Pawel Marczenia (Stal), Filip Glowala (Stal), Marcin Januszko (Polonia Gwardia) Bartlomiej Malinowski (Polonia Gwardia) - Jacek Lawniczak (Stal), Radoslaw Kucharski (Polonia Gwardia).

Pierwsza połowa meczu która zakończyła się wynikiem 0-0 była wyrównana, na początku to drużyna z New Jersey prowadzona przez Marka Kasprowicza uzyskała przewagę na boisku a zawodnicy z Nowego Jorku dzielnie się bronili. Od 30 minuty role się odworciły i więcej w posiadaniu płki była drużyna z Nowego Jorku prowadzona przez Mirosława Pasternaka.

W drugiej połowie to NJ Poland zdobyło jako pierwsi bramkę w 52 minucie i mogli kontrolować poczynania na boisku, po wyprowadzeniu na prowadzenie 2-0 przez Karcza drużyna z New Jersey co raz śmialej poczynała sobie na boisku. Kontaktowa bramka zdobyta przez Ławniczaka nie wiele zmieniła a New Jersey zdobyło jeszcze dwie bramki.

Wszystkie pooczynania obu drużyn będzie można w całości zobaczyć na filmie kręconym i udostepnionym nam przez Johna Kondratowicz. A jest już dostępna galeria z meczu. Zapraszamy.