Historia Mem. K.Górskiego-Over 30

XII turniej piłki halowej o Memoriał Kazimierza Górskiego w Norwalk w kategorii Over 30 wygrała drużyna Poloneza United Berlin która w finale pokonała Polonię Mahopac 5-2 w meczu o 3 miejsce Polonia Wallington wygrała z Olympią Stamford 2-0. Finał w którym spotkali sie Polonez Utd. Berlin z Polonią Mahopac uznać trzeba było za niespodziankę choć Polonez Utd. w lidze radzi sobie dobrze to w turnieju polonijnym w ostatnich latach sukcesów nie odnosił a Polonia Mahopac startowała po raz pierwszy w Mem. K. Górskiego. W roli faworyta wymieniana była Stal z Nowego jorku Polonia Wallington czy Polonez SC NY ale to właśnie jest piękność piłki.

Jak to wygląda w statystykach w ostatnich ośmu lat po 2 razy wygrywały Stal Mielec NY SC Vistula Garfield i Polonia Wallington a 1 raz Polonia Gwardia NY i w ostatnim roku polonez Utd. Berlin. Sześć rzay w ostatnich ośmu latch na podium stawała Stal Mielec NY a 5 SC Vistula Garfield. Kto w tym rokiem faworytem, drużyna z Garfield chyba nie będzie mieć drużyny w tej kategorii a zatem do faworytów należą Stal Mielec NY, Polonia Wallington i Polonez Utd. Berlin a może jeszcze ktoś inny.

INFORMACJE O TURNIEJU

REJESTRACJA do 5 lutego.

Losowanie grup turniejowych w czwartek 7 łutego.