Kat. Over 30-podsumowanie

W kategorii Over 30 na turnieju o Mem. Kazimierza Górskiego wystąpiło 5 drużyn które rozegrały mecze każdy z każdym, Po raz pierwszy w historii memoriału w kategorii over 30 turniej wygrała drużyna nie polonijna a mowa tu o Vasco de Gama z Bridgeport CT która wystawiła dwie drużyny i właśnie pierwsza drużyna została mistrzem turnieju. Dzielnie czoła stawiała jej Stal z Nowego Jorku ale w bezpośrednim meczu ulegla zawodnikom brazyliskiego pochdzenia 1-3 choć prowadziła 1-0. Trzecie miejsce zajeła drużyna rezerw Vasco da Gama na 4 uplasował sie Polonez SC NY który przegrał ostatni mecz decydujący o 3 miejscu właśnie z rezerwami Vasco de Gama. Niespodzielanie niskie miejsce zajęła Polonia Mahopac która w ubiegłym roku była vice-mistrzem w tej kategorii.

Składy finalistów:

Vasco de Gama I Bridgeport:  Rophael Rezerde, Gustas Netto, Oscar Acosta, Bryan Costa, Vincincius Matins, Geider Rodrigues, Conrado Jury, Vanderlei de Casia.

Stal Mielec NY:  Łukasz Stankowski, Rafał Dziekanowski, Łukasz Hausner, Jacek Ławniczak, Grzegorz Kruk, Marcin Jaworek, Rafał Brożyna, David Brożyna.