STAL MIELEC NY

Coach:  Mirosław Pasternak

Manager: Artur Kurasiewicz
e-mail:  fks1939@aol.com 
Phone: 646-247-7402

Home Field:

Stal Mielec NY Schedule

Date Time Home MR Away Location
Sun Oct 4 2:00 pm Hoboken FC 1912 2 - 1 Stal Mielec NY Laurel Hill Park Field 1
Sun Oct 11 8:00 pm Zum Schneider FC 03 II 3 - 4 Stal Mielec NY Roosevelt Island Octagon Main Field
Sat Oct 17 8:00 pm Polonia SC 1 - 2 Stal Mielec NY Fleming Park
Sun Oct 25 2:00 pm Beyond FC vs Stal Mielec NY Laurel Hill Park Field 1
Sun Nov 1 8:00 pm Stal Mielec NY vs NY Greek Americans II Belmont Oval
Sun Nov 8 8:00 pm Stal Mielec NY vs Kelmendi FC NY Belmont Oval
Sun Nov 15 8:00 pm Stal Mielec NY vs Manhattan Celtic Belmont Oval
Sun Nov 22 8:00 pm Stal Mielec NY vs Real Ole FC Belmont Oval
Sun Dec 6 8:00 pm Stal Mielec NY vs Richmond County FC Belmont Oval
Wed Dec 9 8:15 pm Manhattan Kickers vs Stal Mielec NY Pier 40 East Courtyard
Sun Dec 13 12:00 pm NY Shamrock SC vs Stal Mielec NY Roosevelt Island Octagon Main Field

Stal Mielec NY   sezon 2019/2020 Cosmopolitan Soccer League -Division II

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?