Końcówka rundy jesiennej

Dobiega końca runda jesienna dla polonijnych zspoów w rozgrywek piłkarskich, w najbliższy weekend zostaną rozegrane ostatnie mecze i przerwa zimowa.

W ostatni tygodniu odbyły się tylko 4 mecze 3 w New Jersey i 1 w Nowym Jorku.

S.C.Vistula Garfield grała na boisku w Garfield w 1/16 pucharu stanu,podejmowła drużynę Ukrainians Sitch SC. Po 90 minutach był remis 0:0 i o awansie musiały rostrzygnąć rzuty karne, Wiślacy się nie mylili a dotego trzeba dodać dobrą postawę bramkarz Wisł Anthony Caruso który obronił dwa rzuty karne tm samym Vistula wygrała 4:2 i awansowała do kolejnej rundy.

Sportfriends Polonia SC wygrał swó pierwszy mecz w rundzie jesieenej z NJ Teamstars II 1:0.

ZPA Perth Amboy O40 w przedostatnim meczu rundy jesienną pokonała groznego rywala drużynę Dynamo Malboro 4:1.

Polonez SC NY O30 wygrał wysoko na wyjezdzie z NY Greek Americans O30 6:0 kończąc runde jesienną na 3 miejscu w tabeli.