Polonia Gwardia goni lidera !

POLONIA GWARDIA NY - CD Iberia 4 : 0 Bramki: Jakub Grzegorzewski    Piotr Silski

Skład:  Ditrich-Malinowski,Stefek,Bieleń,Wolski-Januszko,Kułak-Silski,Grzegorzewski,Dubicki-Kucharski. wch. Nowowiejski, Marek

Polonia Gwardia już tylko 3 punkty traci do lidera HobokenFC 1912 który niespodziewanie stracił 3 punkty z Japończykami a Polonia Gwardia ma jeden mecz mniej rozegrany i jeśli wygra zrówna się punktami z rywalem z Hoboken. Mecz bespośredni pomiędzy Polonią Gwardią a Hoboken w ostatniek kolejce ligowej 20 maja. W ostatni weekend Polonia Gwardia wygrała oba mecze po 4:0. Poniżej relacja trenera z ostatniego meczu.

Cały mecz pod naszą kontrolą.W pierwszej połowie stwarzamy 3 sytuacje stuprocentowe lecz wykorzystujemy tylko jedną z nich i do przerwy prowadzimy 1:0.Druga połowa zaczyna się lepiej dla gości którzy lepiej operują piłką w środkowej części boiska lecz nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe.Po kilku minutach przejmujemy inicjatywę i strzelamy drugą bramkę którą rozstrzyga to spotkanie.W dalszej części spotkania strzelamy jeszcze dwie bramki i wygrywamy ten mecz pewnie 4:0.Cieszy dobra gra defensywna zespołu i to że nikt nie odniósł urazu.

POLONIA GWARDIA II NY- CD Iberia II   4 : 0  Bramki: David Szczerepa ,,

Skład II drużyny.: Siwiec Maciornita,Grala,Dziubek,GzikSzczerepa,Chikelu,Czuj,Chrostowski,Pacheco,Mieleszko wch:.Sawadogo,Nowowiejski,Jarosz