Autor:

Marian Jabłoński

Utworzono:

09.12.2022

Wisła odniosła kolejne zwycięstwo, mimo nieobecności kilku kluczowych graczy z powodu chorób i kontuzji. Drużyna Wisły zadebiutowała w nowych strojach przekazanych przez Prezesa klubu Dariusza Wesołowskiego z okazji 70-lecia S.C.Vistuli. Prawdą jest, że cztery z pięciu goli Wisły padły po strzałach zawodników, którzy dorastali grając dla Wisły, a sześciu graczy, którzy pojawili się w grze, pochodziło z młodzieżowych szeregów Wisły. Po pierwszej połowie było 4:1 dla Wisły. Pierwsza bramka padła z rzutu wolnego którą zdobył Mikołaja Kozdroń. Drugiego gola zdobył Paweł Kondratowicz, któremu asystował Krzyś Karcz. Googu Namruev dorzucił trzecią bramkę po tym, jak został dokłdnie obsłużony przez Paula Lee. Paul Lee, król strzelców ostatniego turnieju Deyny, znalazł ustawionego Pawła Kondratowicza i zaliczył drugą asystę a drugiego gola Paweł tego wieczoru. Obie drużyny strzeliły po przerwie po jednej bramce, a gol Wisły padł po tym, jak Googu Namruev został sfaulowany w polu karnym. Paweł Kondratowicz strzelił karnego i skompletował hat-tricka (to nie pierwszy w tej rundzie) ustalając wynik meczu. Relacje z meczu przygotował Krzyś Kondratowicz (absencja z powodu choroby). Z niecierpliwością czekamy na kolejny mecz, który będzie trudnym meczem z German American Kickers w najbliższą niedzielę o 14:00 na Belmont.