Minimalna porażka Polonii Gwardii w derbach !

Stal - Polonia Gwardia 1:0  Bramka: Jacek Lawniczak

Skład Polonii Gwardii:  David Ditrich, Bartek, Malinowski, Lukasz Poduszczak, Łukasz Bieleń, Rafal Stefek, Marcin Januszko, Sebastian Fedan, Jakub Grzegorzewski, Jakub Madej, Waldemar Wolski, Łukasz Legierski.

Polonia Gwardia NY przekazała nam rejacje ze spotkania derbowego ze Stala Mielec NY która przedstawiamy poniżej:

Mecz w pierwszej połowie wyrównany z lekko przewagą Stali.Wysoka gra Stali utrudniła rozgrywanie piłki co przełożyło się na płynności w grze i mniejsze posiadanie piłki. Stal stworzyła sobie dobrą sytuacje lecz zawodnik gości zwlekał ze strzałem i został zablokowany przez naszych obrońców. Druga połowa należy do nas w której prowadzimy grę i stwarzamy dwie 100% okazje lecz ich nie wykorzystujemy.po jednej z akcji strzelamy bramkę na 1:0 lecz sędzia nie uznaje bramki dopatrując się pozycji spalonej. Zostawiam to bez komentarza. Stal stwarza dwie okazje do zdobycia bramki i wykorzystuje jedną z nich i przegrywamy mecz 0:1. Mecz poprawny w naszym wykonaniu lecz niestety nie daje nam choćby punktu na który myśle zasłużyliśmy.

W meczu druzyn rezerw Polonia Gwardia okazala sie lepsza o dwie bramki od Stali.

Stal II - Polonia Gwardia II   0 : 2   Bramki: Paul Sabaj

Skład Polonii Gwardii II:Artur Siwiec-Eugan Maciornita,Wojciech Grala,Alexander Gzik, Brien Czuj-Damian Janicki,Latrro Sawadogo, Adama Dembele, Ogbunibala Chikelu, Marcin Kulak, Paul Sabaj, Jacek Zyzanski,