Turniej halowy: XVIII Mem.Kazimierza Górskiego

Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich organizuje po raz XVIII turniej halowy o Memoriał Kazimierza Górskiego który zbliża się wielkimi krokami pozostało już tylko 3 tygodnie do pierwszego gwizdka sędziego. Po raz pierwszy w turnieju weźmie udział 3 drużyny z Polski, druzyna ze Śląskia Kostkev AFC wystąpi w dwóch kategoriach w Open i w kategorii Over 40 oraz Reprezentacja Dziennikarzy Sportowych w kategorii Over 40. Memoriał Kazimierza Górskiego uważany jest przez niektórych polonijnymi mistrzostwami wschodniego wybrzeża w hali.

Tradycyjnie nie zabraknie Polonijnych drużyn wschodniego wybrzeża USA. Przypomnijmy tytułów bronią z ubiegłego roku w kategorii open S.C. Vistula Garfield a w kategorii over 40 Polonez SC NY. Turniej odbędzie się w hali Superdome Sport w Waldwick New Jersey w niedzielę 28 Stycznia.

Natomiast w sobotę 27 stycznia odbędzie się Bal Sportowca ,,Złota 11" ZPKP w Clubie Wisła w Garfield NJ. początek balu o godzinie 7:30pm. Na Balu poznamy najlepszych piłkarzy roku 2023 oraz wyróżnieni zostaną działacze, juniorzy i sponsorzy polonijnego sportu. Nie zabraknie też gości z Polski.