ZPA, Polonez, Vistula w Over 40

Drużyna ZPA Pert Amboy O40 wygrała XV turniej halowy o Memoriał Kazimierza Górskiego w kategorii Over 40 pokonując w finale po rzutach karnych Poloneza SC NY O40 3-2 w regulaminowym czasie gry był remis 1-1. Mecz finałowy stał na dobrym poziomie obie drużyny dążyły do strzelenia zwycięskiej bramki do ostatniej minuty spotkania. W meczu o 3 miejsce pierwsza drużyna  S.C.Vistuli Garfield pokonała Johnny's Cafe NY 6 -1.

W kategorii Over 40 wystąpiło 8 drużyn w dwóch grupach, wszystkie mecze stały na dobrym poziomie nie zabrakło też niespodzianek. Debiutująca w turnieju drużyna Johnny's Cafe z Nowego Jorku była o krok od finału a w grupie odniosła dwa zwycięstwa. Druga debiutująca drużyna w turnieju Kazimierza Górskiego St, John Paul II z Linden w pierwszym meczu o mały włos nie pokusiła się o zwycięstwo nad faworyzowaną drużną z Nowego Jorku Stałą Mielec, Stalowcy remis uratowali w ostatnich minutach spotkanoia (1:1).