WITAMY W NASZYM TURNIEJU I ZAPRASZAMY DO SPORTOWEJ RYWALIZACJI.

Kategoria OPEN 02.19.2022

1. Druzyny rozegraja mecze systemem “Kazdy z Kazdym.”
  2. Czas meczow 22 minut.
  1. O kolejnosci w grupach decyduja:
  1. Wieksza liczba zdobytych punktow. 3 punkty za wygrany, 1 punkt za remis, i 0 za porazke
  2. Wynik bezposredniego meczu zainteresowanych druzyn.
  3. Korzystniejsza roznica bramek.
  4. Wieksza ilosc zdobytych bramki.
  5. Losowanie.

1. Druzyny ktore zajma w grupie dwa pierwsze miejsce zagraja w Finale 1 - 2.
  1. O trzecie miejsce w turnieju zagraja 3 – 4.
  1. W przypadku remisu w meczach finalowych o awansie zadecyduja rzuty karne. Po 3 rzuty karne a przy dalszym remisie az do skutku.
  2. Rzuty karne wykonuja zawodnicy grajacy w momencie zakonczenia meczu plus bramkarz.
  3. Kazda druzyna gra w skladzie 6-osobowym (5+1).
  4. Ilosc zmian w trakcie meczu jest dowolna. Zmiany hokejowe przy bocznej linii srodka boiska.
  5. Zolta kartka eliminuje zawodnika z gry na 2 minuty. Czerwona kartka eliminuje zawodnika z gry w danym meczu i druzyna gra w oslabieniu. Druga czerwona kartka otrzymana przez tego samego zawodnika powoduje jego wyklucznie do konca turnieju.
  1. Zasady gry opieraja sie na regulaminie FIFA oprocz:
  1. Auty wykonuje sie przez kopniecie pilki noga.
  2. Rzuty z autu i rzuty wolne musza byc wykonane w ciagu 5 sekund.
  3. Odleglosc przeciwnika od wykonujacego rzut rozny aut i wolny jest 3 jardy.
  4. Bramkarz nie moze wykopywac pilki z reki.
  5. Wszelkie wslizgi sa niedozwolone oprocz wslizgu dobijajcego pilke do pustej bramki.
  6. Kazdy faul, kazda reka – rzut wolny posredni
  7. Jezeli pilka dotknie sufitu – rzut wolny posredni z linii srodkowej boiska.
  1. Druzyna ktora nie wyjdzie do meczu w grupie jest karana walkowerem 3:0 dla przeciwnika.
  2. Druzyna ktora rozegra 50% meczow w grupie lub wiecej bedzie miala wyniki zaliczone mniej nisz 50 zostanie wycofana z turnieju a jej wyniki anulowane.
  3. Zainteresowane druzyny proszone sa o oczekiwanie przy linii srodkowej najpozniej 5 minut przed rozpoczeciem meczu.
  4. Kazda druzyna uczetniczaca w turnieju powinna posiadac wlasne ubezpieczenie. Organizator ZPKP nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci za ewentualne wypadki czy urazy powstale w czasie turnieju.
  5. Lista zawodnikow powinna byc dostarczona do buira zawodow przed rozpoczeciem pierwszego meczu. Powinna zawierac ich podpisy i numery na koszulce.
  6. Wszelkie sprawy sporne, uwagi, lub protesty prosimy kierowac do biura zawodow.
  1. Organizator prosi wszystkie uczestniczace w turnieju druzyny o przestrzeganie regulaminu i programu zawodow, oraz sportowa postawe na i poza boiskiem

Kategoria Over 40 02.19.2022

1. Druzyny w grupach A i B rozegraja mecze systemem “Kazdy z Kazdym.”

1. Druzyny ktore zajma w grupach 2 pierwsze miejsca zagraja w Polfinale, 3 miejsca zagraja o 5 miejsce.
  1. O trzecie miejsce ruty karne pokonani w polfinalach bezposrednio po meczach.
  1. Organizator prosi wszystkie uczestniczace w turnieju druzyny o przestrzeganie regulaminu i programu zawodow, oraz sportowa postawe na i poza boiskiem.